خاکستری وزارت اطلاعات وزارت خارجه حسن روحانی

خاکستری: وزارت اطلاعات وزارت خارجه حسن روحانی دانشگاه صداوسیما رسانه ها رسانه ای ایرانیان آمریکایی دورهام برنامه

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه آغاز توزیع کارت از دوشنبه ، شرح برگزاری آزمون ارشد اعلام شد

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از شروع وقت توزیع کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۷ از روز دوشنبه سوم اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: این آزمون در روزهای

آغاز توزیع کارت از دوشنبه ، شرح برگزاری آزمون ارشد اعلام شد

شرح برگزاری آزمون ارشد اعلام شد/آغاز توزیع کارت از دوشنبه

عبارات مهم : آموزش

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از شروع وقت توزیع کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۷ از روز دوشنبه سوم اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: این آزمون در روزهای پنجشنبه ۶ و جمعه ۷ اردیبهشت ماه برگزار می شود.

دکتر حسین توکلی در گفت وگو با ایسنا ضمن اعلام این مطلب افزود: آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد سال ۹۷ در ۱۳۲ کدرشته و نخستین مرحله بیست و سومین المپیاد علمی دانشجویی کشور در روزهای پنجشنبه ۶ و جمعه ۷ اردیبهشت ۹۷ در ۷۴ شهر و ۱۷۷ حوزه امتحانی برگزار می شود.

وی ادر ادامه فزود: آزمون فوق، صبح پنج شنبه در ۳۳ کدرشته و با حضور ۳۵۴ هزار و ۴۷۳ داوطلب و در بعداز ظهر پنج شنبه آزمون جهت ۶۴ کدرشته با تعداد ۱۰۷ هزار و ۵۷۳ داوطلب و صبح جمعه آزمون ۳۵ کدرشته امتحانی با تعدادد ۳۲۹ هزار و ۵۸۸ داوطلب برگزار می شود.

آغاز توزیع کارت از دوشنبه ، شرح برگزاری آزمون ارشد اعلام شد

دکتر توکلی خاطر نشان کرد: کارت شرکت در آزمون حاوی اطلاعات ثبت نامی، تاریخ و محل برگزاری آزمون از روز دوشنبه سوم اردیبهشت ماه جهت مشاهده و پرینت بر روی سایت شرکت سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می گیرد و داوطلبان باید بر اساس مشخصات شناسنامه ای و مشخصات ثبت نامی نسبت به پرینت کارت آزمون دقت کنند.

مشاور عالی مدیر شرکت سنجش آموزش کشور تاکید کرد: بدیهی است داوطلبانی که جهت دو کدرشته متقاضی شدند باید علاوه بر کارت شرکت در آزمون کدرشته امتحانی اول جهت دریافت کارت کدرشته دوم نیز اقدام کنند لیکن همراه داشتن اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکسدار و کارت آزمون الزامی است.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از شروع وقت توزیع کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۷ از روز دوشنبه سوم اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: این آزمون در روزهای

به گفته وی، داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد توجه داشته باشند در صورتی که زبان خارجی مندرج در کارت با زبان خارجی داوطلب و عضویت انجام شده است مغایرت دارد یا در رابطه با معلولیت( نابینا، کم بینا، ناشنوا، کم شنوا و معلول جسمی حرکتی) اختلافی وجود دارد، داوطلبان باید از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ساعت ۱۲ روز سه شنبه ۴ اردیبهشت، از ساعت ۱۴ تا ۱۸ به باجه برطرف نقص مربوط مراجعه کنند. نشانی برطرف نقص در جدول شماره ۲ اطلاعیه شرکت سنجش آمده است.

توکلی عنوان کرد: اگر کارت داوطلب در زمینه دیگر اطلاعات دارای مغایرت بود، داوطلب حداکثر تا هفتم اردیبهشت باید از طریق سایت سنجش قسمت ویرایش اطلاعات اقدام کند.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور در آخر خاطر نشان کرد: شروع آزمون صبح ها ساعت ۷:۳۰ دقیقه و بعدازظهر از ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه است و درهای حوزه امتحانی صبح ها ساعت ۷ و بعدازظهر ساعت ۱۴ بسته می شود.

آغاز توزیع کارت از دوشنبه ، شرح برگزاری آزمون ارشد اعلام شد

واژه های کلیدی: آموزش | داوطلب | دوشنبه | اطلاعات | اردیبهشت | داوطلبان | حسین توکلی | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz