خاکستری وزارت اطلاعات وزارت خارجه حسن روحانی

خاکستری: وزارت اطلاعات وزارت خارجه حسن روحانی دانشگاه صداوسیما رسانه ها رسانه ای ایرانیان آمریکایی دورهام برنامه

گت بلاگز اخبار حوادث او بعدازفروش، خانه‌اش را دوست داشت ، مردی که خانه‌اش را به شهرداری فروخته بود، موقع تخریب زیرآوار رفت

صبح پنجشنبه 28 دی امسال مأموران شهرداری منطقه 18 جهت ادامه تخریب ساختمان‌های قرارگرفته درمسیراجرای طرح اتوبان 76متری شهید بروجردی، راهی محله یافت آباد شدند.

مردی که منزل اش را به شهرداری فروخته بود، موقع تخریب زیرآوار رفت/ او بعدازفروش، منزل اش را دوست داشت

عبارات مهم : ایران

صبح پنجشنبه 28 دی امسال مأموران شهرداری منطقه 18 جهت ادامه تخریب ساختمان های قرارگرفته درمسیراجرای طرح اتوبان 76متری شهید بروجردی، راهی محله یافت آباد شدند.

کشور عزیزمان ایران نوشت: راننده یکی از لودرها نیز به طرف منزل ای در میدان جانبازان رفت که صاحبش مدتی قبل تملک آن را به شهرداری منطقه 18 واگذار کرده و آنجا را خالی کرده بود. کارگران که طی چند روز قسمتی از ساختمان را تخریب کرده بودند، روز پنجشنبه جهت ادامه تخریب در محل حاضرشده بودند.اما همان موقع زن جوانی که از اهالی محل بود خود را به راننده لودر رساند و گفت: از زمانی که این منزل خالی شده است هست، مرد معتاد و کارتن خوابی جهت خودش در اینجا اتاقکی درست کرده و شب ها آنجا می خوابد. بهتر است قبل از تخریب منزل را بررسی کنید.

اما راننده لودر در جواب گفت که اینجا قبلاً از طرف مأموران مورد بازبینی قرار گرفته و مشکلی ندارد. بنابراین و بدون توجه به صحبت های زن جوان، به تخریب باقی مانده منزل پرداخت. ولی زمانی که کارگران شهرداری در حال جمع آوری مصالح بودند، زیر آجرها با جسد مرد کارتن خواب زیر یکی از دیوارها مواجه شدند.

او بعدازفروش، خانه‌اش را دوست داشت ، مردی که خانه‌اش را به شهرداری فروخته بود، موقع تخریب زیرآوار رفت

به دنبال کشف جسد مرد کارتن خواب عنوان به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد. بدهید ترتیب تحقیقات از سوی بازپرس مرادی و تیم تحقیق شروع و در بررسی ها مشخص شد مردی که جسدش از زیر آوار بیرون آورده شده، صاحب قبلی ملک بوده که به خاطر تعلق خاطر حتی بعد از فروش منزل اش، شب ها آنجا می خوابیده و شب قبل از تخریب منزل نیز آنجا بوده است.

با مشخص شدن هویت این مرد، بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی را صادرکرد تا معلوم شود علت مهم فوت چه بوده هست. همچنین دستور احضار شاهدان ماجرا، نماینده حقوقی شهرداری، عوامل شهرداری حاضر در محل و راننده لودر نیز صادر شد. بازپرس جنایی علاوه بر آن دستور تعیین کارشناس رسمی دادگستری جهت مشخص شدن علت مهم اتفاق را نیز صادر کرد.

صبح پنجشنبه 28 دی امسال مأموران شهرداری منطقه 18 جهت ادامه تخریب ساختمان‌های قرارگرفته درمسیراجرای طرح اتوبان 76متری شهید بروجردی، راهی محله یافت آباد شدند.

واژه های کلیدی: ایران | کارتن | راننده | شهرداری | تخریب ساختمان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz